ZAWSZE BĘDZIEMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU PRZE 24 godziny na dobę.

Nasza firma działa już na rynku od wielu lat co pomogło nam zyskać sporą wiedzę i praktykę. Naszym atutem Naszej firmy jest działanie przez całą dobę co o wiele zwiększa Wasz komfort i pełne bezpieczeństwo. Przeprowadzamy prace na terenie całej Brzesko także w pobliskich miejscowościach. Więcej informacji – telefon pod laweta w Brzesko rozwieje niejasności. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wyjątkowe podejście

Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. Komfort Naszego klienta to nasz priorytet. .

Konkurencyjne ceny

Chcemy, aby oferowane ceny były przyjazne dla klienta.​

Nowoczesny sprzęt​

Korzystamy z holowników zaopatrzonych we właściwe narzędzia.

Laweta W Brzesko I OKOLICACH​

Każdemu kierowcy przydarza się to szybciej czy później: awaria. Nasza pomoc drogowa SPEEDw Brzesko ma pełne ręce roboty, ponieważ w każdej dzielnicy dochodzi do stłuczek, wypadków czy sytuacji, gdy auto zwyczajnie nie będzie w stanie jechać ani kilometra dalej. Od razu, co przybędzie Ci do głowy to wpisanie w wyszukiwarkę hasła: Laweta Brzesko. Poznaj firmę, na którą jesteś w stanie liczyć w każdym z wymienionych przypadków.

Znamy punkty, w których usterki są eliminowane błyskawicznie i fachowo. Możesz wrócić na trasę szybciej, niż myślisz. Odholujemy, pomożemy na miejscu, przewieziemy, co należy. Wyszliśmy z założenia, że usługa Laweta w Brzesko i okolicach ma obowiązek realizować najwyższe wymogi oczekiwań klientów. Dlatego stale poszerzamy flotę i zakres możliwości, tak żeby za każdym razem być w gotowości do podjęcia się kolejnych wyzwań. Zadzwoń, napisz, umów się z Nami w dowolnym punkcie województwa mazowieckiego!

ALE DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Nasza doświadczona firma cechuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanych usług Laweta. Do naszych atutów zaliczyć można:

Efektywne działanie 100%
Pełny profesjonalizm 100%
Działanie przez całą dobę 100%
Sprawne rozwiązywanie trudności 100%
Bardzo szybki dojazd na miejsce wydarzenia 100%
Szeroki pakiet usług 100%

W OKOLICY Brzesko Oferujemy usługę Laweta

Oferty wykonywane za pośrednictwem naszej firmy.

Stosowane przez nas fachowe usługi oferujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dyspozycyjni na każde wezwanie klienta niezależnie od dnia.

HOLOWANIE AUT ​

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu holowania aut, które uległy uszkodzeniu, incydentowi lub po prostu potrzebują transportu z innych powodów.

Świetna LAWETA W [MIEJSCOWOŚĆ]

Mamy wyspecjalizowane pojazdy oraz lawety, które są skuteczne technicznie oraz umożliwiają bezpieczny transport różnych pojazdów niezależnie od ich wymiarów, a także gabarytów.

SZYBKI DOWÓZ PALIWA ​

Oferujemy dojazd do klienta, odholowanie auta oraz doświadczone odpompowanie złego paliwa. Dzięki takiej postaci pomocy można uniknąć niekorzystnych problemów.

Napisz do nas

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Lub Zadzwoń: 500 359 900

  Opinie Klientów

  Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie i znajomość swojego fachu, dziękuję za szybką pomoc w kryzysowej sytuacji, polecam!
  Adam
  Pomoc Drogowa

  Świetny kontakt, szybka pomoc, cena właściwa. Bardzo polecam usługi tej firmy. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
  Krzysztof
  Holowanie

  Polecam usługę !! Auto nie chciało odpalić. Pan od razu zdiagnozował usterkę i polecił mi dobry warsztat, w mojej okolicy.
  Mariusz
  Naprawa Auta
  Zadzwoń teraz
  Dojazd