JESTEŚMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU PRZE 24 godziny na dobę.

Nasza firma jest już w branży od wielu lat co zezwoliłoz nam zdobyć szeroką wiedzę i praktykę. Własnym plusem Naszej firmy jest funkcjonowanie przez całą dobę co w dużym stopniu zwiększa Państwa wygodę i pełne bezpieczeństwo. Przeprowadzamy prace na terenie całej Jedlicze także w okolicznych miejscowościach. Więcej informacji – telefon pod laweta w Jedlicze rozwieje wątpliwości. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Wyjątkowe podejście

Wszelkie zlecenie jest traktowane indywidualnie. Komfort Naszego klienta to nasz priorytet. .

Atrakcyjne ceny

Staramy się, aby nasze ceny były korzystne dla klienta.​

Najlepszy sprzęt​

Używamy holowników zaopatrzonych w odpowiednie narzędzia.

Laweta W Jedlicze I OKOLICACH​

Każdemu posiadacza auta zdarza się to szybciej czy później: niespodziewana awaria. Pomoc drogowaw Jedlicze ma pełne ręce roboty, dlatego, że w każdej okolicy dochodzi do stłuczek, wypadków czy sytuacji, gdy samochód zwyczajnie nie jest w stanie jechać ani kilometra dalej. Od razu, co przybędzie Ci do głowy to napisanie w wyszukiwarkę hasła: Laweta Jedlicze. Poznaj firmę, na którą zdołasz liczyć w każdym z opisanych przypadków.

Znamy punkty, w których usterki są usuwane szybko i profesjonalnie. Zdołasz wrócić na trasę szybciej, niż myślisz. Odholujemy, wesprzemy na miejscu, przewieziemy, co trzeba. Wychodzimy z założenia, że usługa Laweta w Jedlicze i okolicach powinna realizować najwyższe kryteria oczekiwań klientów. Wobec tego nieustannie poszerzamy flotę i zakres możliwości, tak żeby w każdej sytuacji być w gotowości do podjęcia się dalszych wyzwań. Zadzwoń, napisz, umów się w dowolnym punkcie województwa mazowieckiego!

CZEMU WŁAŚNIE MY?

Nasza firma charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem oraz wysoką jakością oferowanych usług Laweta. Do naszych atutów zaliczyć można:

Efektywne działanie 100%
Pełny profesjonalizm 100%
Pracę przez całą dobę 100%
Sprawne rozwiązywanie kłopotów 100%
Ekspresowy dojazd na miejsce wydarzenia 100%
Szeroki pakiet ofert 100%

W OKOLICY Jedlicze Oferujemy usługę Laweta

Usługi wykonywane przy wykorzystaniu naszej firmy.

Nasze profesjonalne usługi świadczymy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze jesteśmy gotowi na każde wezwanie klienta niezależnie od dnia.

HOLOWANIE POJAZDÓW ​

Nasza doświadczona firma specjalizuje się reliazcją usług z zakresu holowania samochdów, które uległy awarii, incydentowi lub po prostu potrzebują przewozu z innych przyczyn.

Nowoczesna LAWETA W [MIEJSCOWOŚĆ]

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami oraz lawety, które są wydajne technicznie oraz gwarantują bezpieczny transport różnych pojazdów niezależnie od ich rozmiarów, a także gabarytów.

BARDZO SZYBKI DOWÓZ PALIWA ​

Gwarantujemy dojazd do klienta, odholowanie auta oraz fachowe odpompowanie złego paliwa. Dzięki takiej postaci pomocy możemy uniknąć gorszych komplikacji.

Napisz do nas

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Lub Zadzwoń: 500 359 900

  Opinie Klientów

  Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie i znajomość swojego fachu, dziękuję za szybką pomoc w kryzysowej sytuacji, polecam!
  Adam
  Pomoc Drogowa

  Świetny kontakt, szybka pomoc, cena właściwa. Bardzo polecam usługi tej firmy. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
  Krzysztof
  Holowanie

  Polecam usługę !! Auto nie chciało odpalić. Pan od razu zdiagnozował usterkę i polecił mi dobry warsztat, w mojej okolicy.
  Mariusz
  Naprawa Auta
  Zadzwoń teraz
  Dojazd