JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU PRZE 24 godziny na dobę.

Nasza profesjonalna firma jest już w branży od wielu lat co zezwoliłoz nam zdobyć ogromną wiedzę i praktykę. Naszym własnym plusem Naszej firmy jest działanie przez całą dobę co znacznie zwiększa Wasz wygodę i pełne bezpieczeństwo. Przeprowadzamy prace na terytorium całej S19 Rzeszów także w okolicznych miejscowościach. Więcej informacji – telefon pod laweta w S19 Rzeszów rozwieje wątpliwości. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Wyjątkowe podejście

Każde zadanie jest wykonywane indywidualnie. Wygoda Naszego klienta to nasz priorytet. .

Atrakcyjne ceny

Chcemy, aby nasze ceny były najlepsze dla klienta.​

Nowoczesny sprzęt​

Używamy holowników wyposażonych w najlepsze narzędzia.

Pomoc Drogowa W S19 Rzeszów I OKOLICACH​

Każdemu kierowcy przytrafia się to prędzej czy później: niespodziewana awaria. Nasza pomoc drogowa SPEEDw S19 Rzeszów ma pełne ręce roboty, gdyż w każdej okolicy dochodzi do niespodziewanych stłuczek, wypadków czy sytuacji, w których pojazd najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie jechać ani kilometra dalej. Pierwsze, co przyjdzie Ci do głowy to wpisanie w wyszukiwarkę hasła: Pomoc Drogowa S19 Rzeszów. Poznaj najlepszą firmę, na jaką możesz liczyć w każdym z opisanych przypadków.

Znamy punkty, w których usterki są likwidowane ekspresowo i fachowo. Masz możliwość wrócić na trasę szybciej, niż myślisz. Odholujemy, pomożemy na miejscu, przetransportujemy, co trzeba. Wychodzimy z założenia, że usługa Pomoc Drogowa w S19 Rzeszów i okolicy musi realizować najwyższe wymogi oczekiwań klientów. W związku z tym ciągle poszerzamy flotę i zakres możliwości, tak żeby za każdym razem być w gotowości do podjęcia się dalszych wyzwań. Zadzwoń do Nas, napisz, umów się w dowolnym punkcie województwa mazowieckiego!

ALE DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Nasza firma cechuje się szybką i skuteczną obsługą oraz wysoką jakością oferowanych usług Pomoc Drogowa. Do naszych plusów zaliczyć można:

Skuteczne działanie 100%
Pełny profesjonalizm 100%
Pracę przez całą dobę 100%
Sprawne rozwiązywanie trudności 100%
Bardzo szybki dojazd na miejsce zajścia 100%
Bogaty pakiet ofert 100%

W OKOLICY S19 Rzeszów Oferujemy usługę Pomoc Drogowa

Oferty przeprowadzane za pomocą naszej firmy.

Wykorzystywane przez nas profesjonalne usługi oferujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dyspozycyjni na każde wezwanie klienta niezależnie od dnia.

HOLOWANIE AUT ​

Nasza profesjonalna doświadczona firma specjalizuje się reliazcją usług z zakresu holowania pojazdów mechanicznych, które uległy awarii, incydentowi lub po prostu wymagają przewozu z innych przyczyn.

Świetna LAWETA W [MIEJSCOWOŚĆ]

Mamy wyspecjalizowane pojazdy oraz lawety, które są sprawne technicznie oraz gwarantują bezpieczny transport różnych pojazdów bez względu od ich wymiarów, a także gabarytów.

SZYBKI DOWÓZ PALIWA ​

Gwarantujemy dojazd do klienta, odholowanie pojazdu oraz doświadczone odpompowanie złego paliwa. Dzięki takiej postaci pomocy można uniknąć gorszych trudności.

Napisz do nas

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Lub Zadzwoń: 500 359 900

  Opinie Klientów

  Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie i znajomość swojego fachu, dziękuję za szybką pomoc w kryzysowej sytuacji, polecam!
  Adam
  Pomoc Drogowa

  Świetny kontakt, szybka pomoc, cena właściwa. Bardzo polecam usługi tej firmy. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
  Krzysztof
  Holowanie

  Polecam usługę !! Auto nie chciało odpalić. Pan od razu zdiagnozował usterkę i polecił mi dobry warsztat, w mojej okolicy.
  Mariusz
  Naprawa Auta
  Zadzwoń teraz
  Dojazd