JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU PRZE 24 godziny na dobę.

Załoga Naszej firmy funkcjonuje już w branży od wielu lat co pomogło nam zyskać ogromną wiedzę i doświadczenie. Naszym własnym atutem Naszej firmy jest działanie przez całą dobę co o wiele zwiększa Wasz wygodę i pełne bezpieczeństwo. Realizujemy zadania na obszarze całej Tarnów także w pobliskich miejscowościach. Więcej informacji – telefon pod laweta w Tarnów rozwieje wątpliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Indywidualne podejście

Wszelkie zlecenie jest wykonywane indywidualnie. Komfort Naszego klienta to nasz priorytet. .

Konkurencyjne ceny

Chcemy, aby oferowane ceny były najlepsze dla klienta.​

Profesjonalny sprzęt​

Używamy holowników wyposażonych we właściwe narzędzia.

Transport aut osobowych W Tarnów I OKOLICACH​

Każdemu posiadacza auta przytrafia się to prędzej czy później: niespodziewana awaria. Nasza pomoc drogowa SPEEDw Tarnów ma pełne ręce roboty, dlatego, że w każdej dzielnicy dochodzi do stłuczek, kolizji czy sytuacji, w których auto najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie jechać ani kilometra dalej. Pierwsze, co zawita Ci do głowy to wstukanie w wyszukiwarkę hasła: Transport aut osobowych Tarnów. Poznaj najlepszą firmę, na jaką zdołasz liczyć w każdym z przytoczonych przypadków.

Znamy punkty, w których usterki są eliminowane błyskawicznie i fachowo. Masz możliwość wrócić na trasę szybciej, niż myślisz. Odholujemy, wesprzemy na miejscu, przetransportujemy, co trzeba. Wychodzimy z założenia, że usługa Transport aut osobowych w Tarnów i okolicy musi realizować najwyższe kryteria oczekiwań klientów. Wobec tego ciągle rozszerzamy flotę i zakres możliwości, tak żeby zawsze być w gotowości do podjęcia się następnych wyzwań. Jak najszybciej zadzwoń do Nas, napisz, umów się w dowolnym punkcie województwa mazowieckiego!

CZEMU WŁAŚNIE MY?

Nasza firma cechuje się profesjonalizmem oraz wysoką jakością oferowanych usług Transport aut osobowych. Do naszych zalet zaliczyć można:

Sprawne działanie 100%
Pełen profesjonalizm 100%
Pracę przez całą dobę 100%
Efektywne rozwiązywanie problemów 100%
Bardzo szybki dojazd na miejsce zajścia 100%
Obszerny pakiet usług 100%

W OKOLICY Tarnów Oferujemy usługę Transport aut osobowych

Oferty realizowane za pomocą naszej firmy.

Wykorzystywane przez nas kompetentne usługi świadczymy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dyspozycyjni na każde wezwanie klienta niezależnie od dnia.

HOLOWANIE AUT ​

Nasza jednostka specjalizuje się świadczeniem usług z zakresu holowania samochdów, które uległy uszkodzeniu, incydentowi lub po prostu potrzebują transportu z innych powodów.

Świetna LAWETA W [MIEJSCOWOŚĆ]

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami oraz lawety, które są skuteczne technicznie oraz gwarantują bezpieczny transport wielu pojazdów niezależnie od ich rozmiarów, a również gabarytów.

BARDZO SZYBKI DOWÓZ PALIWA ​

Gwarantujemy dojazd do klienta, odholowanie pojazdu, oraz fachowe odpompowanie złego paliwa. Dzięki takiej postaci pomocy możemy uniknąć poważniejszych trudności.

Napisz do nas

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Lub Zadzwoń: 500 359 900

  Opinie Klientów

  Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie i znajomość swojego fachu, dziękuję za szybką pomoc w kryzysowej sytuacji, polecam!
  Adam
  Pomoc Drogowa

  Świetny kontakt, szybka pomoc, cena właściwa. Bardzo polecam usługi tej firmy. Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
  Krzysztof
  Holowanie

  Polecam usługę !! Auto nie chciało odpalić. Pan od razu zdiagnozował usterkę i polecił mi dobry warsztat, w mojej okolicy.
  Mariusz
  Naprawa Auta
  Zadzwoń teraz
  Dojazd